НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ПРОВЕЛИ ПЕРШУ ТРАНСПЛАНТАЦІЮ СЕРЦЯ (ФОТО)

Статті

Пересадку органу провели у неділю, 23 січня, на базі Хмельницького обласного серцево-судинного центру. Шанс на порятунок отримав пацієнт, який проходив лікування у центрі та був записаний до «листа очікування» на трансплантацію. Пересадку проводила величезна команда медиків. 

Про це повідомили  у КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр».

У медзакладі додають, що операція стала можливою завдяки професіоналізму лікарів, злагодженій роботі усіх служб, а також й родині донора.

«Дякуємо Інституту Амосова за багаторічну дружбу та плідну співпрацю, фахівцям інституту за участь в операції. Народному депутату України Сергію Лабазюку за особисте сприяння в терміновій доставці донорського органу з Івано-Франківська в Хмельницький (на той час у ДСНС не було можливості допомогти з транспортуванням і трансплантація була під загрозою), КНП ОКЛ Івано-Франківської обласної ради, де відбулась експлантація анатомічних матеріалів, Український центр трансплант-координації, поліції Хмельницької області за сприяння і супровід під час транспортування анатомічних матеріалів», – йдеться в повідомленні медзакладу.

Окрему подяку директор КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр» Андрій Кланца висловлює своїм співробітникам: кардіохірургам Валерію Сухареву, Андрію Данилюку, Андрію Шимківу, трансплант-координатору Руслані Григорук, анестезіологам Юрію Гордєєву, Михайлу Ільніцькому, Ігорю Волотівському, мелодшому та технічному персоналу.

«Це ще один крок на шляху розвитку трансплантології в Україні. Трансплантація серця в Хмельницькому стала можливою не лише завдяки високому професіоналізму лікарів і злагодженій та координованій роботі усіх служб, але і родині донора, які, розуміючи важливість донорства надали згоду на вилучення анатомічних матеріалів», – наголосив Андрій Кланца.

ДОВІДКОВО: КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр» входить до Пілотного проекту з трансплантації, має відповідну ліцензію. В закладі працює трансплант-координатор. Усі, хто потребує трансплантації, можуть звернутись за консультацією, пройти відповідне обстеження, записатись до так званого «листа очікування», отримати якісну високоспеціалізовану медичну допомогу.

Нагадаємо, раніше на Хмельниччині вперше провели операцію із пересадки печінки. 

(Фото зі сторінки КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр»)

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм