НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ СКАСОВУЮТЬ «ЧЕРВОНИЙ» РІВЕНЬ ЕПІДНЕБЕЗПЕКИ

Статті

Відзавтра, 27 березня, скасовують «червоний» рівень епідемічної небезпеки через поширення СОVID-19 на території п’яти областей. Серед них і Хмельниччина.

Таке рішення, як повідомляє міністр Кабінету міністрів Олег Немчинов,  ухвалили на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Йдеться про Закарпатську, Івано-Франківську, Луганську, Рівненську та Хмельницьку області. В нашому регіоні «червона» зона карантину діяла від 11 лютого

Наразі воєнний стан унеможливлює ведення «ковідної» статистики та дотримання протиепідемічних норм. Тому в Міністерстві охорони здоров’я пропонуватимуть відмовитись від запровадження рівнів епіднебезпеки на період воєнного стану і один місяць після його завершення.

За останніми даними Хмельницького обласного центру контролю та профілактики хвороб, станом на 25 березня на Хмельниччині коронавірусом офіційно хворіє 2 147 осіб. Упродовж попередньої доби інфікувалось 277 осіб, одужало 265, двоє померло внаслідок ускладнень через хворобу.

 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм