НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ВИКРИТО ОНЛАЙН-АПТЕКИ, ЯКІ ПРОДАВАЛИ ФАЛЬСИФІКОВАНІ ТА ЗАБОРОНЕНІ ЛІКИ (ВІДЕО)

Статті

Кіберполіцейські Хмельниччини встановили, що у протиправній діяльності фігуранти використовували близько 10 вебресурсів. Щомісячний оборот від продажу становив 2 мільйони гривень.  

До кіберполіції звернувся виробник лікарських засобів щодо продажу в Інтернеті підроблених ліків під логотипами компанії. Причетних до правопорушення викрили працівники відділу протидії кіберзлочинам Хмельниччини спільно зі слідчими обласної поліції, повідомляють в Нацполіції.

«37-річний місцевий мешканець створив більше десяти онлайн-аптек, де продавали фальсифіковані лікарські засоби. Також чоловік залучив до роботи двох операторів, котрі адміністрували ресурси та приймали замовлення. Для маскування протиправної діяльності відправляли товар від імені третіх осіб та з інших міст. Щомісячний оборот від торгівлі медпрепаратами складав близько 2 мільйонів гривень», – йдеться в інформації Нацполіції.

Згідно з повідомленнями  Державної служби України з лікарських засобів, частина медпрепаратів, що продавалися в онлайн-аптеках, заборонена для реалізації, зберігання та застосування на території України. Також правоохоронці встановили, що ліки транспортувалися та зберігалися без дотримання температурних і санітарних вимог. 

Правоохоронці провели обшуки за місцями проживання фігурантів, місцем зберігання лікарських засобів, та у приміщенні сall-центру онлайн-аптек. Обшуки проходили у Хмельницькому та у Волинській області. За результатами вилучено понад тисяча упаковок незареєстрованих в Україні медичних препаратів. Також  вилучено банківські картки, комп’ютерну техніку та мобільні телефони.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм