НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ З 25 ПО 31 ЖОВТНЯ ВВЕДЕНО ОБМЕЖЕННЯ СПОЖИВАННЯ СВІТЛА

Статті

Начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій увів в дію рішення ради оборони області щодо обмеження споживання електроенергії до 31 жовтня 2022 року.

Про це свідчить наказ посадовця від 24 жовтня, оприлюднений на сайті ОВА.

Зокрема, як вказано в документі, з метою підвищення надійності роботи Об’єднаної енергетичної системи України в період аварійно-відновлювальних робіт на об’єктах енергетичної інфраструктури через пошкодження внаслідок російської агресії, рекомендовано:

  • підприємствам, установам, організаціям усіх форм власності та підпорядкування, мешканцям Хмельницької області обмежити споживання електроенергії;
  • міським, селищним, сільським головам обмежити зовнішнє вуличне освітлення, відключити сітілайти та рекламні щити, освітлення фасадів, білбордів, стел АЗС;
  • Хмельницькому міському голові обмежити роботу міського електротранспорту.

Окрім того, керівникам промислових підприємств області рекомендовано передбачити можливість нічних змін роботи.

Обмеження стосуються періоду з 07.00 до 23.00 з 25 по 31 жовтня 2022 року включно.

Додамо, що за інформацією “Хмельницькообленерго”, наразі вдалося усунути наслідки сьогоднішнього аварійного відключення високовольтної електромережі. Але до частини споживачів було ще й запроваджено обмеження споживання електричної енергії, обмеження споживання потужності та графік аварійних відключень, згідно з вказівкою НЕК “Укренерго”.

“Це вимушений, але вкрай потрібний процес. Наслідки рашиських атак не просто подолати, енергосистема потребує стабілізації та зменшення дефіциту електричної енергії”, – прокоментували рішення в компанії.

Нагадаємо, що хмельничан попередили про суттєві перепади напруги.

ОНОВЛЕНО (18.30):

Начальник Хмельницької ОВА Сергій Гамалій повідомивщо станом на 18.00 залишаються без електропостачання майже чверть споживачів Хмельниччини.

“Енергетики в режимі нон-стоп працюють над тим, аби якнайшвидше налагодити належне функціонування системи розподілу електроенергії, тому прошу усіх поставитися з розумінням до ситуації, що склалася, та набратися терпіння, адже лише так ми можемо вистояти у цій війні з енергетичним терором рашистів”, – наголосив очільник області.

Також звернув увагу, що наразі енергетики не можуть передбачити, на яких саме лініях може бути застосоване стабілізаційне відключення, оскільки воно є заходом оперативного реагування на критичне перевантаження.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм