НА ПІДПРИЄМСТВІ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ НЕВІДОМОЮ РЕЧОВИНОЮ ОТРУЇЛИСЯ ЛЮДИ

Статті

Медичної допомоги внаслідок отруєння потребували, щонайменше, 6 працівників підприємства. Трьох з них госпіталізовано. Їх стан лікарі оцінюють як середньої важкості. Керівництво підприємства ситуацію не коментує.

Сьогодні, 9 липня, близько 18.00 у мікрорайоні Гречани на підприємстві, яке виготовляє модулі для автомобілів (Хмельницька філія ТОВ «СЕ Борднетце-Україна»), стався витік невідомої, ймовірно, хімічної речовини. Деяким працівникам підприємства стало зле – вони відчули раптову зміну артеріального тиску, запаморочення, нудоту.

Зі скаргами на погіршення самопочуття робітники почали один за одним звертатися до медпрацівниці фірми. Вона не встигала надавати всім допомогу, тож викликала на підприємство «швидку». Наразі відомо про шістьох постраждалих. Трьох з них госпіталізували.

За словами медиків екстреної допомоги, постраждалі скаржилися на запаморочення, сухість у роті. Стан трьох госпіталізованих лікарі оцінюють як середньої важкості. Ймовірною причиною, за словами медиків швидкої, є отруєння невідомою речовиною.

Працівників підприємства евакуйовано. Представник товариства та медична працівниця ситуацію коментувати відмовляються. На місці працює слідчо-оперативна група.

ОНОВЛЕНО. Як повідомив для ХМ-ІНСАЙД черговий лікар Хмельницької міської лікарні Олексій Дубовик, наразі госпіталізовано четверо жінок зі скаргами на підвищення температури та артеріального тиску, печію. Медики проводять обстеження постраждалих для з’ясування причини отруєння.

У цеху, де сталася подія, працює близько 100 осіб. Серед них є ще декілька робітників зі схожими симптомами.

На підприємство прибули фахівці управління Держпраці.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм