ПІД ЧАС ПОЖЕЖІ У ШЕПЕТІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ ЕВАКУЮВАЛИ 7 ПАЦІЄНТІВ ТА 16 МЕДПРАЦІВНИКІВ (ФОТО, ВІДЕО)

Статті

Пожежа у Шепетівській лікарні сталася сьогодні, 10 березня,  о 15:00: зайнялася покрівля хірургічного відділення.

Працівники медзакладу, за інформацією ГУ ДСНС в Хмельницькій області, одразу повідомили вогнеборців і приступили до евакуації хворих. 

«Рятувальники невідкладно прибули на місце пожежі, на той момент горіло орієнтовно 20 квадратних метрів покрівлі. Спільно з персоналом лікарні евакуювали 7 хворих та 16 працівників, а далі за допомогою автодрабини подали стволи на гасіння», – зазначили ДСНС.

Через сильне задимлення вогнеборцям довелося працювати в апаратах захисту органів дихання і зору. Але завдяки злагодженим діям, загоряння вдалося швидко ліквідувати та запобігти подальшому розповсюдженню полум’я приміщеннями лікарні.

На місце події створили оперативний штаб. Прибув перший заступник голови Хмельницької ОДА Сергій Тюрін, координував роботу виконувач обов’язків керівника надзвичайників Дмитро Бондар.

«Завдяки оперативному реагуванню ДСНСвців у селаді 5-ти рятувальних бригад локалізували пожежу впродовж 18 хвилин. Вдалось уникнути шкоди здоров’я для пацієнтів та персоналу лікарні, а також не допущено розповсюдження вогню на приміщення», – зауважили у відомстві.

Додали, що збитки ще будуть оцінені. А також найближчим часом буде відновлена робота відділення.

«Потреби для переведення хворих немає, лікування пацієнтів забезпечено наявним ресурсом», – сказав Сергій Тюрін.

Внаслідок пожежі ніхто не постраждав. Причину загоряння наразі з’ясовують фахівці.

За словами Шепетівського міського голови Віталія Бузиля, відділення, у якому сталася пожежа, готувалося для розміщення у ньому пацієнтів із COVID-19.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм