ШЕПЕТІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПРО COVID-19: «ГОТУЄМОСЯ ДО НАЙГІРШИХ СЦЕНАРІЇВ»

Статті

Невтішні прогнози щодо ситуації із поширенням в Шепетівці коронавірусної інфекції висловив міський голова Віталій Бузиль.

З цього приводу він звернувся до мешканців громади зі своєї сторінки у Фейсбук.

«У місті складається вкрай важка ситуація навколо захворюваності на коронавірусну інфекцію. Картина важча, ніж була восени. Щодня звернення до Шепетівської багатопрофільної лікарні з симптоматикою COVID-19 обраховуються десятками. Медичний персонал вже ввійшов в режим екстреної готовності, залучаються все нові і нові ліжкомісця, зайняті палати інтенсивної терапії. Сьогодні мав зустріч із Валентиною Савчук, Валерієм Сивоконюком та Олегом Довганем, які підтверджують, що Шепетівка наразі готується до найгірших сценаріїв!», – написав міський голова.

Серйозність становища публічно підтвердила і директорка КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня» Валентина Савчук. За її словами, станом на минулу добу на лікуванні в медзакладі перебувало 55 ковідних хворих. У відділенні анестезіології та інтенсивної терапії – 4 пацієнти.

«Окрім того, преребуває на лікуванні 17 хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію. 28 хворих потребує постійної кисневої підтримки. Для надання медичної допомоги розгорнуто 4 відділення: інфекційне, неврологічне, відділення реабілітації, а також анестезіології та інтенсивної терапії. У терапевтичному відділенні 11 хворих лікується з пневмоніями», – зауважила Валентина Савчук.

Додала, що неврологічне відділення розміщене на базі кардіологічного та продовжує надавати медичну допомогу хворим з інсультами, іншими невідкладними станами. Планова госпіталізація хворих не проводиться, профілактичні огляди призупинені. У всіх структурних підрозділах лікарні посилені карантинні обмеження.

За даними Хмельницької облдержадміністрації, на 12 годину сьогодні, 27 лютого, у Шепетівці підтверджено 47 нових випадків захворювання на коронавірус, зафіксовано і два летальних – чоловіки 61 та 71 рік.

Водночас, завідувач відділенням анестезіології та інтенсивної терапії Шепетівської лікарні Валерій Сивоконюк у соцмережах повідомив, що всі ліжкомісця реанімації завантажені.

Він також оприлюднив світлини процесу «ручного» транспортування ковідних хворих на другий поверх лікарні. Коментуючи, Валерій Сивоконюк «нагадав» керівництву міста і області про обіцяний ще рік тому ліфт.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм