У НОВІТНЬОМУ ІНСУЛЬТНОМУ ЦЕНТРІ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ ЛІКУВАТИМУТЬ БЕЗКОШТОВНО

Статті

На Хмельниччині розпочав роботу новітній Інсультний центр та реабілітації. Створений він на базі Хмельницької обласної лікарні. В закладі запевняють: це – один із перших в Україні такого роду.

Тут передбачено госпіталізацію пацієнтів з усієї області для лікування ішемічних інсультів та ранню реабілітацію.

За словами керівника обллікарні Якова Цуглевича, уже на другий-третій день лікування інсультних хворих заново «навчатимуть» ходити, спілкуватися, їсти.

«Вагомою перевагою нашого Центру є те, що пацієнтам практично не доведеться сплачувати власні кошти за лікування», – сказав директор медзакладу.

Загалом розгорнуто 35 ліжок. Закуплено сучасне обладнання та меблі, передбачено всі зручності для пацієнтів.

Окремо, як зазначила завідувачка Центром Людмила Степанюк, укомплектовано реабілітаційну залу для відновлення функцій кінцівок: є вертикалізатори для ходьби, «шведська стінка», інші тренажери відповідно до вимог Національної служби здоров’я України. В лікуванні пацієнтів задіяний чималий штат фахових спеціалістів.

Вартість ремонту і забезпечення Інсультного центру та реабілітації становить понад 5 мільйонів гривень. З них 3,4 мільйона виділила обласна рада попереднього скликання, ще на близько 700 тисяч гривень закуплено меблі і медзасоби за рахунок благодійної допомоги від бізнесу, решту коштів акумулювали з обласної лікарні.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм