У Шепетівці заявили про стрімкий приріст хворих на коронавірус: карантин посилено

Статті

У Шепетівці спостерігається стрімкий приріст інфікованих COVID-19. Перебіг хвороби важчий, ніж у попередні періоди, значна частина хворих молодого та середнього віку. Заповненість ковідних ліжок зростає.

Таку інформацію оприлюднили в місцевому штабі з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Наразі 394 мешканці міської громади лікуються від коронавірусу.  В КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня» перебуває 109 хворих з діагностованим коронавірусом та 12 пацієнтів з підозрою.

Відтак, на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалили низку заходів для врегулювання ситуації.

Зокрема, у лікарні, крім існуючих 130 ліжкомісць із точкою подачі кисню, розгортається 30 додаткових місць із кисневим забезпеченням.

Усі заклади загальної середньої освіти з 15 по 19 березня переходять на дистанційну форму навчання. Також на дистанційну освіту з 15 по 28 березня переходять усі заклади позашкільної освіти. Упродовж цього ж періоду призупиняється навчання у дитячій художній школі, музичній та дитячо-юнацькій спортивній.

«Збільшення кількості нових випадків захворювання на коронавірус є наслідком ігнорування правил карантину», – наголосили в міськраді.

Тому вирішили посилити роботу рейдових груп Шепетівським відділом поліції та представниками Держпродспоживслужби міста з перевірки суб’єктів господарювання за дотриманням протиепідемічних заходів.

Нагадаємо, днями Шепетівський міський голова наголошував на роботі  місцевих медиків у режимі екстреної готовності та підготовці до найгірших сценаріїв. 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм