Акція на підтримку військовополонених «азовців» відбулась у Хмельницькому

Суспільство

Чергова акція на підтримку військовополонених «Азовсталі» відбулась у Хмельницькому. Близько трьох сотень хмельничан та приїжджих зібралися на майдані навпроти кінотеатру Шевченка біля інсталяції із «закривавленими» манекенами військових, які символізують вбивство полонених в Оленівці.

Учасники акції вшанували пам’ять загиблих воїнів та закликали визнати РФ країною-терористом, не мовчати про Героїв маріупольського військового гарнізону, адже чимало з них утримуються в Оленівці, а близькі та рідні не мають про них жодної інформації.

Також засудили дії міжнародних організацій та наполягають аби ООН і Червоний Хрест негайно отримали доступ до полонених в Оленівці, проіспенктували їх стан здоров’я та умови, у яких вони утримуються. Неприпустимо, що ці організації відхрещуються від відповідальності за порушення гарантій, які вони надали сім’ям полонених.

Нагадаємо, 29 липня РФ стратила пів сотні українських військовополонених в одному із бараків в Оленівці. Там перебували бійці «Азова», їх перевели до бараку за декілька днів до обстрілу. Розвідка зафіксувала артилерійські удари рашистів у напрямку колонії, за попередньою інформацією, обстріли здійснили найманці «Вагнера». Зазначалось, що таким чином окупанти вирішили приховати тортури над українськими полоненими і розкрадання коштів, виділених на їх утримання.

Наразі в Хмельницькому понад три десятка родичів «азовців» об’єдналися в групу. Вони чекають звістку про близьких і на покарання винних.

(Фото зі спільноти Команда_Симчишина)

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм