АМУ закликає мешканців Хмельниччини не боятися та не вірити фейкам

Суспільство

Асоціації міст України (АМУ) оприлюднила заяву щодо концентрації військ Російської Федерації на кордонах нашої держави.

Зокрема, зазначається, що АМУ є найавторитетнішою в Україні недержавною організацією, яка представляє позицію та захищає права місцевого самоврядування з 1992 року. АМУ об’єднує інтереси 909 громад зі всієї України, а це 85% населення.

На теренах Хмельниччини АМУ представляє інтереси 36 сільських, селищних та міських територіальних громад.

У заяві АМУ йдеться про таке:

«На восьмий рік російської збройної агресії ворог не полишає спроб знищити Україну. Сьогодні він впритул підвів свої війська до кордонів нашої держави. Він прагне посіяти страх і паніку серед українських громадян, спровокувати внутрішнє протистояння.

АМУ звертається до кожного українця – не бійтеся!

Не вірте неперевіреній інформації та не поширюйте її. Залишимо страх ворогу. Холодний розум та впевненість робить нас сильними.

Ми на своїй землі, за нами – правда. Саме тому нас підтримує світ.

Центральна та місцева влада мають виступити єдиним фронтом. Місцеве самоврядування є надійною опорою держави. Ми маємо пригадати події 2014 року, коли завдяки єдності спільними зусиллями ми змогли зупинити «русский мир». Сьогодні час знову продемонструвати нашу силу – силу єдності».

АМУ наголошує, що представники місцевого самоврядування, міські, селищні, сільські голови, висловлюють готовність вживати усіх заходів для захисту нашої країни.

«У кожному регіоні ми зробимо все належне для підтримки територіальної оборони, збереження громадського порядку, безперебійної роботи систем життєзабезпечення міст», – зазначено в заяві.

Також АМУ закликає представників українських політичних сил відкинути всі протиріччя та продемонструвати спільну позицію, відкласти свої партійні прапори задля захисту головного прапора – прапора України.

«Ми віримо у силу української армії та довіряємо українським дипломатам. Ми пам’ятаємо, що ті, хто стоять на передньому краї, потребують міцного тилу. Тому наше завдання сьогодні – забезпечити сильний тил нашим воїнам та дипломатам. Сьогодні час єднатися. Єднатися, щоб вистояти. Єднатися, щоб перемогти», – заявили в АМУ.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм