Без попиту і покупців: хмельницька «толкучка» призупинила роботу

Економіка

Речовий ринок у Хмельницькому не працює. Таке рішення ухвалили самі приватні підприємці. Вони виходять на роботу  лише за попередньою домовленістю із покупцем.

Майже ніхто з покупців в умовах війни наразі на «толкучку» не звертається. Ситуацію прокоментувала «Суспільному» голова ради профспілки захисту підприємництва міста Хмельницький Надія Кнець.

«Підприємці виходять не тому, що в них там є робоче місце, а вони мусять щось продавати. А продавати зараз немає кому. Де якісь є потреби у покупців, то вони звертаються персонально до підприємців, і ті виходять, відпускають якусь продукцію. Але великого попиту на товари, які продаються на ринку, нема, бо їх нема за що купувати», – каже Надія Кнець.

Підприємці розповідають, що товари, на який був найбільший попит, продали чи не відразу. Зокрема, ліхтарики, батарейки, рукавиці для солдат тощо. А якщо їх на місці застає сирена про повітряну тривогу, ховаються у висотний гараж.

За словами начальника фінансового управління Сергія Ямчука, торік 10 тисяч підприємців речових ринків Хмельницького сплатили 158 мільйонів гривень єдиного податку. Як в теперішній рік поповнюватимуть місцеву казну, покаже час.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм