Без Великоднього, але з благодійним: найближчими вихідними в Хмельницькому ярмаркуватимуть

Економіка

Цьогоріч християни західного обряду відзначатимуть Великдень 17 квітня, а східного — 24-го. У Хмельницькому відмовилися від проведення традиційного Великоднього ярмарку. Адже в умовах теперішньої війни святкування недоречні, наголошують в міській раді.

Натомість хмельничанам та всім, хто наразі проживає в громаді, аби підготуватися до Пасхи, пропонують відвідати спеціальні продовольчі ярмарки і благодійний.

Такі локальні ярмарки влаштовують щовихідних у різних мікрорайонах. Це робимо для того, щоби люди могли скупитися і підготуватися до Великодня”, – каже начальниця управління торгівлі міськради Руслана Сідлецька.

Крім того, найближчої суботи біля кінотеатру “Планета” розгорнуть благодійний ярмарок. Тут можна буде придбати сувеніри чи смаколики і заразом допомогти армії. Взяти в ньому участь можуть всі охочі митці, музиканти, підприємці.

Наші військові щодня потребують поповнення амуніції, продуктів харчування, ліків. А це все, звісно, кошти. Ми не можемо розраховувати тільки на гуманітарну допомогу з-закордону. Саме з цією метою й організували благодійний ярмарок. Виручені гроші будуть спрямовані на потреби ЗСУ і тероборони”. – розповідає директорка закладу Тетяна Калюжна.

Нагадаємо, у Хмельницькому два тижні поспіль кожної суботи і неділі проводять продовольчі ярмарки в різних мікрорайонах. Щодо наступних локацій – стежте за повідомленнями. 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм