Бізнесмен розповів, навіщо придбав майно психлікарні та будинку-інтернату на Хмельниччині

Інфраструктура

Нещодавня публікація у виданні ХМ-ІНСАЙД про купівлю столичними підприємцями старих приміщень двох недіючих комунальних закладів Хмельницької обласної ради викликала неабиякий суспільний інтерес. У коментарях читачі висували різні версії подальшого використання цього майна, зважаючи на те, що його новий власник займається готельним бізнесом. До редакції з листом звернулися і представники покупця — ФОП Міхаеля Гальперіна. Вони охоче розповіли, з якою саме метою бізнесмен викупив приміщення.

Нагадаємо, йшлося про майно психіатричної лікарні №2 та Вовківецького будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів. Об’єкти розташовані у двох сусідніх селах на Шепетівщині. Облрада продала їх на державному аукціоні за понад 2,2 мільйона гривень. Детальніше про це в матеріалі: “Майно недіючих комунальних закладів на Хмельниччині викупляє власник готельного бізнесу”.

Про свої плани на їх подальше використання представники ФОП Міхаеля Гальперіна ексклюзивно поділилися із читачами ХМ-ІНСАЙД.

З’ясувалось, що він недарма купив приміщення медичного призначення. Тут планується створення сучасного реабілітаційного центру для військовослужбовців. Підприємець запевняє, що з великим досвідом готельєра він має уявлення про те, як створити комфортні та затишні умови для проживання і відпочинку військових під час процесу реабілітації.

В умовах активних масштабних воєнних дій в Україні, що тривають вже понад рік, фізична реабілітація для військовослужбовців, які повертаються з лінії фронту, є однією з найбільш актуальних проблем. Багато з поранених військових мають різні види травм, які не тільки психологічно, але й фізично впливають на їхнє здоров’я та здатність повернутися до повноцінного життя. В умовах сучасної війни, де застосовуються сучасні збройні системи, поранення можуть бути дуже складними і вимагати тривалої та інтенсивної реабілітації. Завданням кожного, хто хоче та може допомогти військовим, є створення умов для повноцінної реабілітації та відновлення їхнього здоров’я. Це – не просто потреба, а й наша моральна та етична відповідальність перед захисниками України! ”, – наголошується в листі до редакції.

Роботи з реконструкції приміщень планують розпочати упродовж найближчих пів року. Паралельно працюватимуть над створенням ефективних сучасних програм фізичної та психологічної реабілітації. Тож уже формують професійну команду фахівців, які мають досвід у цій сфері.

Видання ХМ-ІНСАЙД відстежуватиме подальший хід цієї історії та інформуватиме наших читачів.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм