Через погіршення погодних умов автодорожники Хмельниччини приведені в режим посиленої готовності

Інфраструктура

Активний циклон із заходу несе складні погодні умови на Хмельниччину. Відтак, служба автомобільних доріг області закликає водіїв тимчасово утриматися від поїздок.

За повідомленнями синоптиків, 7-8 лютого Хмельницька область перебуватиме  в зоні дії арктичного фронту та фронту помірних широт, тому очікується погіршення погодних умов. Зокрема:

7 лютого – вночі часом сніг, вдень значний сніг та хуртовини, вітер східний 7-12 м/с, вдень пориви 15-20 м/с;

8 лютого – вночі значний сніг, вдень сніг та дощ, хуртовини, налипання мокрого снігу, ожеледь, вітер східний 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с.

«Приріст снігового покриву в ці дні очікується у південних районах області  – до 10-15 см, у північних районах – до 20-30 см. Такі погоді умови можуть призвести до утворення ожеледиці та заметів на автошляхах», – попередили в САД Хмельниччини.

Додали, що наразі дорожні підприємства приведені в режим посиленої готовності. За потреби снігоприбиральна техніка цілодобово працюватиме на автошляхах державного значення, аби забезпечити належний та безперебійний рух автотранспорту.

У відомстві закликають водіїв утриматись від поїздок під час несприятливих погодних умов з метою недопущення аварійних ситуацій на автошляхах та з міркувань безпеки.

В негоду рекомендують водіям, насамперед великогабаритного транспорту, користуватися майданчиками для відстою на дорогах державного значення, які можна знайти на Google мапі: http://bit.ly/2WsAaZe).

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм