Через «технічну помилку» ТВК повторно порахує голоси за депутатів Хмельницького району

Політика

Хмельницький окружний адміністративний суд зобов’язав Хмельницьку районну ТВК провести повторний перерахунок підсумків голосів з виборів депутатів Хмельницької районної ради у межах територіальних округів №1 та №5, а відтак повторно встановити результати голосування з виборів депутатів Хмельницької районної ради в єдиному багатомандатному виборчому окрузі.

Таке рішення суд прийняв за позовом кандидата в депутати від партії «Команда Симчишина».

Як повідомляв «ХМ-ІНСАЙД», позивач оскаржував протокольні розбіжності в сумах  голосів, які виборці віддали за партію «Опозиційна платформа – За життя». Зокрема, у протоколах Хмельницької районної ТВК за цю партію вказано на 250 голосів більше, аніж у відомостях, внесених в протоколи за результатами голосування на округах №1 і №5.

У понеділок, 16 листопада, Хмельницька районна ТВК подала відзив на позовну заяву. За інформацією ОПОРИ, у відзиві комісія вказала, що визнає заявлені позовні вимоги, оскільки припустилася технічної помилки в момент занесення відомостей із протоколів про підсумки голосування в систему «Електронний кабінет».

«Опрацювавши дані в протоколах, ми дійсно виявили ось такі нюанси, які вплинули на результат, тому буде винесено уточнюючий протокол і все буде з’ясовано», – зазначила голова ТВК Ольга Багінська.

Нагадаємо, згідно з протоколом ТВК, до Хмельницької районної ради пройшло 7 політичних партій. «Команда Симчишина» виборола лідерство та отримала більшість мандатів – 18,  «Опозиційна платформа – За життя» пройшла п’ятивідсотковий бар’єр з 4-ма депутатами ради.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм