Чиновники Хмельниччини на один день одягнуть спортивну форму

Спорт

Посадовці Хмельниччини на власному прикладі популяризуватимуть спорт та здоровий спосіб життя. Для цього вони візьмуть участь у Спартакіаді державних службовців, яка відбудеться 21 серпня в обласному центрі. 

Уже багато років поспіль таке спортивне дійство проводиться на Хмельниччині, і команда області неодноразово демонструвала високі результати на всеукраїнському турі Спартакіади, зазначають в облдержадміністрації.

Торік захід не вдалося організувати через пандемію COVID-19. А цьогоріч чергову обласну Спартакіаду заплановано провести 21 серпня, з дотриманням усіх карантинних вимог.

Планується, що участь візьмуть близько півтора десятка команд у складі  посадовців обласної та районних державних адміністрацій, обласної, сільських, селищних та міських рад і територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

«Учасники будуть змагатися у таких видах спорту: футзал, волейбол, настільний теніс, шахи та шашки. Відбуватиметься все на спортивних локаціях в місті Хмельницький», – зазначили в ОДА.

Скажімо, у червні таке спортивне дійство вже провели серед держслужбовців та посадових осіб місцевого самоврядування Кам’янець-Подільського району. Як повідомили в РДА, учасники 7-ми команд змагалися в стрільбі, шахах, шашках, настільному тенісі та дартсі.

Сьогодні, 5 серпня, на засіданні обласного оргкомітету обговорили організаційні питання, зокрема, щодо заходів безпеки та підготовки місць проведення Спартакіади, порядку формування мандатної комісії.

(Фото зі сторінки Кам’янець-Подільської РДА) 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм