Дефіцит електроенергії виник у двох містах на Шепетівщині

Інфраструктура

Про серйозні проблеми з електропостачанням у Славуті та Нетішині Шепетівського району повідомили в АТ “Хмельницькобленерго”. Відсутність електричної енергії у цих містах, за інформацією товариства, не пов’язане із застосуванням графіку погодинних відключень, а фактично є дефіцитом в межах міст.

Обсяг електричної енергії, що надходить до міст Славута і Нетішин, суттєво обмежений суміжним оператором системи розподілу. Цього обсягу достатньо лише для живлення об’єктів критичної інфраструктури та котелень для забезпечення мешканців теплом, почергового короткочасного заживлення споживачів”, – йдеться в повідомленні обленерго.

Зауважили, що наразі відсутня технічна можливість перезаживити споживачів.

Нагадаємо, ХМ-ІНСАЙД писав про аварійне відключення в Нетішині ще в суботу, 19 листопада. Тоді причиною такої ситуації вказували перевантаження мережі. 

Додамо, що сьогодні, 21 листопада, погодинні відключення світла на території Хмельниччини затсосовуються за новим, відмінним від вихідних, графіком: одночасно за двома чергами. Це, як інформували в “Укренерго”, пов’язано із великим навантаженням на енергосистему у понеділок.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм