Депутатом Хмельницької облради від “слуг” замість Тетяни Крупи може стати Олександр Кравцов
Депутатом Хмельницької обласної ради від політичної партії “Слуга Народу” на заміну підозрюваній у незаконному збагаченні Тетяні Крупі може стати 48-річний Олександр Кравцов.
Про це повідомив голова Хмельницької обласної територіальної виборчої комісії (ТВК) Віталій Афадєєв.
За його словами, таке рішення ухвалила ТВК сьогодні, 3 лютого, за заявою самого Кравцова про реєстрацію як депутата.
Раніше, як зазначив Афадєєв, від депутатського мандату відмовились усі наступні кандидати (вісім осіб — РЕД.), що були у списку від територіального виборчого округу №1, за яким до депутатського корпусу Хмельницької обласної ради пройшла Крупа. Після оголошення їй підозри Хмельницька обласна організація ПП “Слуга Народу” достроково припинила її повноваження “за народною ініціативою”. Тож перейшли до єдиного виборчого списку партії — наступним у списку був Кравцов.
“Олександр Кравцов набуде статусу депутата після того, як прийме присягу на наступному засіданні сесії Хмельницької обласної ради”, – зауважив голова ТВК.
Наразі відомо, що найближче засідання заплановане на березень 2025 року.
Олександр Кравцов (фото з відкритих джерел)
Зазначимо, що Олександр Кравцов у 2020 році, під час виборів депутатів обласної ради, балотувався за єдиним виборчим списком від ПП “Слуга народу” по територіальному виборчому округу №8 (Кам’янець-Подільський район). Однак тоді не пройшов.
Згідно з відкритими даними, він має вищу освіту, безпартійний, виконує обов’язки керівника ТОВ “Регіональна авіакомпанія “Універсал-Авіа”, зареєстрованого у Хмельницькому.
Як повідомляв ХМ-ІНСАЙД, чоловік народної депутатки Володимир Копанчук відмовився від депутатства у Хмельницькій обласній раді.
ТЕМИ: ПОЛІТИКА
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook






Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]