Діти газовиків «Хмельницькгазу» розпочали акцію до Дня Захисника «Зігріємо наших»

Суспільство

Близько ста газовиків АТ «Хмельницькгаз» з перших днів війни стали на захист України та кожного з нас від рашистських окупантів. Без обдумувань змінили професію газовика, робочий реманент на військове спорядження. Окремі з газовиків, пройшовши пекло війни у 2014 році, вже вдруге пішли боронити рідну землю. 

Аби підтримати усіх Захисників та подарувати тепло своїх сердечок – діти співробітників АТ “Хмельницькгаз” до Дня захисників та захисниць України – розпочали акцію “Зігрій наших”.

Малюнки, тематичні вироби та подаруночки на передову, виготовлені з любов`ю дітьми з різних куточків Хмельниччини, – незабаром поїдуть до воїнів на фронт.

“Адже знаємо, як кожне тепле слово та побажання, маленький оберіг чи браслетик – зігріють серця наших мужніх Захисників. Водночас,  разом з дитячими подарунками, смаколиками, медикаментами  – “Хмельницькгаз” передасть військовим частинам й універсальні інноваційні печі-буржуйки, виготовлені заводами RGCProduction, які на передовій зігріватимуть бійців у бліндажах. Підтримаймо наших Захисників, адже лише разом ми – сила!” – наголосили у АТ “Хмельницькгаз”.

Нагадаємо, у рамках акції «Зігріємо наших» заводи RGC Production виготовлять 800 буржуйок, які передадуть на передову разом з теплим одягом до Дня захисників та захисниць України. «Хмельницькгаз» передасть для військових частин 30 буржуйок.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм