Для хмельницьких нацгвардійців відкрили нове футбольне поле (ФОТО)

Спорт

Хмельницькі нацгвардійці відтепер матимуть сучасне футбольне поле зі штучним покриттям. Його на території військової частини 3053 Західного оперативно-територіального об’єднання Нацгвардії України спорудили та  облаштували за кошти міського бюджету.

Як інформують у військовій частині, участь в урочистому відкритті поля  для міні-футболу взяв міський голова Олександр Симчишин.

«Дуже приємно мати змогу зробити щось суттєве та корисне, аби покращити умови служби та якісної підготовки людей, які нас захищають. Завдяки військовослужбовцям Нацгвардії у нашому місті спокійно та безпечно. Тож ви заслуговуєте на найкращі подарунки. А нове, сучасне та повноцінне футбольне поле стане одним із них», – наголосив мер Хмельницького.

Раніше, кажуть нацгвардійці, доводилося на кожне тренування іти або на стадіон навчального закладу, що неподалік, або досить далеко, за кілька кварталів –  на інше поле, де займаються правоохоронці. А зараз вже  тренуватимуться на своїй території, зможуть відпрацьовувати та вдосконалювати гру.

Після урочистостей одразу ж і випробували нове футбольне поле, зігравши товариський матч між командами в/ч 3053 та Хмельницької міської ради.

(Фото в/ч 3053 Нацгвардії) 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм