Для лікування поранених правоохоронців на Хмельниччину з США доставили медикаменти

Здоров‘я

Представники української діаспори у штаті Флорида (США) передали гуманітарний вантаж медикаментів для лікування правоохоронців у відомчому шпиталі Хмельниччини.

Це — лікарські препарати та інші медичні засоби, які необхідні для лікування травмованих та поранених під час бойових дій працівників системи МВС, зокрема – поліцейських, повідомляють у ГУНП в області.

Кілька ящиків з дороговартісними ліками, шовними та іншими витратними медичними матеріалами державній установі «Територіальне медичне об’єднання МВС України по Хмельницькій області» передав американський підприємець українського походження Юрій Слободянюк. Він разом зі своїм бізнес-партнером Володимиром Душпеком організував збір та доставку гуманітарного медичного вантажу. З транспортуванням ліків із польського аеропорту до Хмельницького власним мікроавтобусом допоміг волонтер з Волині Анатолій Кибиш”, – йдеться в повідомленні.

Начальник медустанови Андрій Якимчук подякував благодійникам за допомогу і розповів, що, при потребі, шпиталь готовий поділитися ліками з іншими медзакладами МВС, які потребують їх для лікування правоохоронців.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм