Донорами для маленьких пацієнтів медзакладу Хмельниччини стали співробітники СБУ

Здоров‘я

Працівники Управління Служби безпеки України Хмельниччини стали донорами для пацієнтів онкологічного відділення  Хмельницької обласної дитячої лікарні. Таким чином вони долучилися  до обласного флешмобу «Здай кров – врятуй життя!»

Понад півсотні оперативників, у тому числі й керівництво установи у повному складі, взяли участь в акції, йдеться в інформації СБУ.  Серед донорів сьогодні як ті, хто здає кров для потреб медзакладів постійно, так і ті, хто  долучився до цієї благородної справи вперше.

Загалом працівників спецслужби на понад 24 літри поповнили банк крові онкологічного відділення обласної дитячої лікарні.

«Це – реальна можливість надати маленьким пацієнтам медзакладу допомогу, а, можливо, й врятувати чиєсь життя. Ми й надалі плануємо донацію крові для тих, хто її потребує, і закликаємо усіх небайдужих долучитися до доброї справи», – зазначив начальник УСБУ Тарас Цюцюра.

Естафету донорства співробітники СБУ передали Територіальному управлінню ДБР у Хмельницькому.

Нагадаємо, рятувальники Хмельниччини підтримали обласний флешмоб зі здачі крові та передали естафету СБУ. Постійними донорами крові у Хмельницькій області є працівники поліції, днями близько сотні поліцейських долучилися два акції «Здай кров – врятуй життя!». Співробітники ДБР здали кров для потреб дитячої лікарні. Хмельницькі аудитори поділилися кров’ю для захисників України. Долучилися до них і нацгвардійці. А голова Хмельницької ОДА передав естафету флешмобу очільнику адміністрації сусідньої області.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм