Доплати «за престижність» та достойне харчування: мер Хмельницького анонсував зміни в освіті

Освіта

В бюджеті Хмельницької міської територіальної громади на 2021 рік передбачені суттєві суми коштів у сфері освіти на забезпечення належного функціонування навчальних закладів, а також завершення запланованих будівельних робіт.

Про це сьогодні, 23 грудня, під час брифінгу сказав міський голова Олександр Симчишин

За його словами, через ситуацію з пандемією нічого нового в 2021 році не зводитимуть, але запланові раніше заходи з реконструкції і будівництва шкіл та спортмайданчиків зобов’язані виконати.

«У Хмельницькому суттєво активізуємо будівництво школи на Залізняка, 32, на що передбачено 30 мільйонів гривень. Також плануємо завершити будівництва ліцею № 17, НВО № 1. Замовляємо і проєктно-кошторисну документацію щодо нового навчального закладу на вулиці Січових Стрільців, 8а», – сказав очільник громади.

Крім того, в бюджеті передбачені кошти на продовження будівництва спортивних майданчиків біля НВК № 31 та ЗОШ № 13, а також початок будівництва спортарен для учнів загальноосвітніх шкіл № 22 та № 12.

Планується проєктування вуличного спортивного майданчика на Кармелюка, 8а, великого багатофункціонального майданчика для НВК № 2, біля ліцею № 17, НВО № 1 і для Пирогівецького ліцею.

Депутати міськради підтримали й спеціальні доплати для всіх педагогів навчальних закладів.

«У 2021 році ми забезпечуємо 30% доплати «за престижність» для всіх працівників закладів освіти, які увійшли в склад нової міської територіальної громади», – сказав Олександр Симчишин.

Він запевнив, що у фонд кожної школи та дитсадочку на кожну дитину виділятиметься додатково 450 гривень. Відтак вартість харчування підвищиться до 16 гривень для учнів та 30 гривень для дошкільнят.

«Ми забезпечимо вимоги з належного харчування дітей в закладах освіти усіх населених пунктів нашої громади. Такого в них ще ніколи не було», – додав голова.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм