Дорожники показали ремонт шляхопроводу поблизу Красилова з висоти пташиного польоту

Інфраструктура

Поблизу Красилова тривають ремонтні роботи на автодорозі   територіального значення Т-23-14 Теофіполь – Красилів (Н-03).

У межах поточного середнього ремонту дорожники оновлюють шляхопровід через залізницю на км 58+424. Сам процес Служба автомобільних доріг в Хмельницькій області зафіксувала з висоти пташиного польоту.

«Наразі завершується в’язання арматурних каркасів накладної плити проїзної частини правого проїзду», – зазначили в САД.

Окрім того, підрядники влаштовують вирівнюючий шар від Красилова до АЗС села Сушки по лівій смузі.

  У планах, як зазначають автодорівці, влаштування трьох шарів покриття дорожнього одягу загальною товщиною не менше 24 см, водовідведення, облаштування заїзних кишень, посадкових майданчиків та з’їздів, встановлення автопавільйонів, нових дорожніх знаків.

«Плануємо також відремонтувати ділянки від Теофіполя до Красилова», – зауважили в САД.

Уточнили, що дорога Т-23-14 починається в селищі Теофіполь з автошляху Р-48, проходить через населені пункти колишніх Теофіпольського і Красилівського районів, та закінчується у селі Сушки на автошляху Н-03. Загальна довжина становить 63,7 км.

За інформацією Укравтодору, з 2022 року повністю відмовляться від проєктів поточного середнього ремонту. Згідно з новими ДСТУ 8747, вже з наступного року встановлюється лише 2 види ремонтів: капітальний та поточний. А ті об’єкти, на яких вже розпочаті роботи, будуть закінчувати у рамках поточного середнього ремонту.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм