Другокласниця з Хмельниччини відрізала своє волосся для порятунку дівчинки

Суспільство

Вчинок маленької мешканки міста Шепетівка на Хмельниччині надзвичайно вразив місцеву громаду. Учениця 2-А класу першої школи Ульяна Громова пожертвувала своє білосніжне волосся задля порятунку іншої шепетівчанки – 10-річної  Валерії Решетарчук.

Про це повідомила організаторка благодійного збору коштів на лікування дівчинки Ірина Александрук.

«Ви лише уявіть – ця крихітка віддала своє гарне і довге волосся, щоб допомогти Валерії! Це волосся вона відрощувала все своє життя і заради порятунку життя іншої дитини віддала його! Вона мабуть, ще не розуміє, що її вчинок є неоціненний!», – написала жінка.


Додала, що всі кошти, отримані за волосся, перераховані для мами Валерії. А це – 2512,56 гривні. Волонтерка сподівається, що вчинок маленької «Рапунцель» з великим серцем спонукатиме інших взяти участь у порятунку життя Валерії Решетарчук.

У Валерії діагностовано гострий лімфобластний лейкоз (рак крові). Наразі в неї стався рецидив і дитині терміново потрібна трансплантація кісткового мозку: вартість операції 180 тисяч євро, планується в Німеччині. На це у сім’ї немає коштів. Мама виховує двох доньок одна. Тато помер два роки тому теж від онкологічного захворювання, також в сім’ї хвора бабуся.

Усі небайдужі можуть долучитися до збору коштів (телефон Тетяни, тітки дівчинки 0982799548).

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм