Фермерські господарства Хмельниччини шукали цьогоріч 880 працівників

Суспільство

В Україні активно розвивається  фермерське господарство. Наразі на Хмельниччині їх створено понад 1030. Більшість із них тісно співпрацюють з Хмельницькою обласною службою зайнятості щодо укомплектування вільних робочих місць, організації професійного навчання, тимчасової зайнятості.

Відтак, за інформацією обласного центру зайнятості, з початку року до роботодавців-фермерів легально працевлаштовано 783 безробітних.

«Найбільше мали потребу у трактористах (332 вакансії), підсобних робітниках (249), водіях автотранспортних засобів (112), а також робітниках фермерських господарств (18) та агрономах (17)», – зазначають в обласній службі зайнятості.

Додають, що враховуючи розвиток сільськогосподарської галузі та попит працедавців на кваліфікованих працівників, організовано професійне навчання для безробітних.

Цьогоріч можливістю отримати знання скористалися 1315 зареєстрованих безробітних за 67-ма професіями та напрямами, а саме: тракторист-машиніст, слюсар-ремонтник сільськогосподарських машин та устаткування, електрогазозварник тощо.

Нагадаємо, на Хмельниччині для безробітних пропонують додатковий заробіток. 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм