Фермери Хмельниччини отримали майже 2 млн грн компенсації за придбання обладнання і техніки
Напередодні, 25 жовтня, відбулося друге засідання комісії з надання бюджетної підтримки з обласного бюджету суб’єктам господарювання за Програмою розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області на 2023-2027 роки. Загалом розглянули 147 заявок від фермерів.
Про це повідомили у Хмельницькій обласній раді.
Зокрема, 21 заявка була подана на часткову компенсацію вартості за придбані установки індивідуального доїння. Сума відшкодування становить 154 400 гривень.
Ще 10 заявок на часткову компенсацію вартості придбаної сільгосптехніки та обладнання, технологічного обладнання для виробництва та переробки сільськогосподарської продукції. Сума відшкодування – 1 094 100 гривень.
116 заявок на дотацію за утримання телиць у віці з 12 до 18 місяців. Сума дотації складає 654 000 гривень.
“Комісія погодила відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння та придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання надавалась в розмірі 50% від вартості, але не більше ніж 150 000 гривень на один суб’єкт господарювання, а також 3 000 грн за телицю віком з 12 до 18 місяців”, – проінформували в облраді.
Загалом сума до відшкодування фермерам становить 1 902 500 гривень.
Прийом заявок на отримання компенсації продовжується. Останнє засідання комісії проведуть не пізніше 15 грудня цього року. Детальніше про програму і умови участі читайте в матеріалі “Аграрії Хмельниччини можуть отримати з обласного бюджету компенсацію за техніку, худобу і насіння”.
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook






Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]