Гамалій ліквідував Хмельницьку обласну службу місцевих автодоріг

Інфраструктура

Державне підприємство «Хмельницька обласна служба місцевих автодоріг» ліквідують. Відповідне розпорядження 29 листопада підписав голова Хмельницької ОДА Сергій Гамалій.

Згідно з документом, утворено ліквідаційну комісію ДП «Хмельницька обласна служба місцевих автодоріг», до складу якої увійшли заступник директора підприємства з будівництва та ремонту автомобільних доріг,  начальник юридичного відділу і бухгалтер.

Доручено забезпечити дотримання законодавства про працю у ході реалізації цього розпорядження, а також провести інвентаризацію майна Хмельницької обласної служби місцевих автодоріг. Для заявлення кредиторами вимог встановлено 2-місячний строк.

Про підстави ліквідації наразі не зазначається.

Як відомо, в січні 2020 року ексголова ОДА Дмитро Габінет створив державне підприємство «Хмельницька обласна служба місцевих автодоріг» і призначив його керівником Сергія Дуду, який до цього очолював ДП «Служба місцевих доріг». У серпні того ж року держпідприємство «Служба місцевих доріг» було ліквідовано.

Навесні 2021 року голова ОДА Сергій Гамалій відсторонив, а згодом і звільнив Сергія Дуду із посади директора Хмельницької служби місцевих автодоріг. Проте за рішенням суду 19 листопада його було поновлено

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм