Гамалій: на Хмельниччині чоловікам-переселенцям «відсиджуватися не вдасться»

Суспільство

Попри стабільну та контрольовану ситуацію, відсьогодні, 27 лютого, на Хмельниччині запровадять більш жорсткі заходи з безпеки. Про це під час брифінгу повідомив начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

За його словами, комендантська година на всій території області вводиться з 21.00.

«Є велика ймовірність пересування груп ДРГ, тому в цей час військові використовуватимуть спеціальні паролі, а для цивільних, задіяних в забезпеченні життєдіяльності краю, видадуть спецперепустки», – зауважив начальник ОВА.

Також повідомив, що Хмельниччина відправила до столичного госпіталю  9 тонн медичної допомоги. Активно ведеться робота з поселення біженців. Уже розгорнуто місця для 200 тисяч переселенців, готові прихистити загалом близько пів мільйона таких осіб.

«В усіх громадах області вже прийняли 20 тисяч переселенців, у тому числі й тих, хто йшов транзитом. Водночас, звертаю увагу, що разом із жінками й дітьми прибувають чоловіки. Ми часто чуємо, що ці чоловіки гуляють десь, може споживають спиртне. Я особисто з військовими буду їздити, забирати їх і повертати туди, де тривають бої. В нас повна мобілізація. Просто так відсиджуватися в країні, де триває війна, не вдасться», – наголосив Сергій Гамалій.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм