Герой війни: у бою загинув офіцер десантно-штурмової бригади з Хмельниччини
Обороняючи цілісність та незалежність України, у боях з російським окупантом загинув молодий керівник одного із підрозділів 95-ї житомирської окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ старший лейтенант Вадим Журавський з позивним “Вікінг”, родом зі села Новокостянтинів Хмельницького району.
Про це повідомив Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний у своєму Telegram, пообіцявши виконати мрію воїна.
“Героями цієї війни стали молоді командири. Ті, хто приймає підрозділи після полеглих побратимів. Хто набуває власного досвіду у запеклих боях. Хто віддає серце, душу, здоров’я, а інколи, на жаль, життя за Україну. Ми виконаємо твою мрію, Вікінгу! Ми здобудемо Перемогу!”, – написав Головнокомандувач ЗСУ.
Вадим Журавський був нагороджений орденом “За мужність” III ступеня указом президента від 15 квітня 2022 року. Загинув старший лейтенант 20 травня у боях на Донеччині.
Сьогодні, 25 травня, живим коридором зустрічатиме Героя рідна Летичівщина. Тут з ним прощатимуться рідні, близькі, друзі, вся громада.
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook






Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]