Голова Хмельницької ОДА зізнався, що за рік роботи на посаді має чимало ворогів

Суспільство

Рік тому Президент України Володимир Зеленський призначив головою Хмельницької обласної державної адміністрації Сергія Гамалія. Відповідний указ глава держави підписав 3 грудня.

Нині очільник ОДА на своїй сторінці у Facebook згадав цей день, з часу якого, за його словами, поняття «вихідний» перестало для нього існувати та пообіцяв невдовзі детальний звіт за рік роботи на посаді.

«Бути головою ОДА – це не про роботу 5 днів на тиждень, з 8.00 до 17.00. Рівень покладеної відповідальності «зашкалює» та потребує уваги 24/7, часом без обіду, з нарадами до пізнього вечору та дзвінками серед ночі. Зовсім не вистачає часу для родини. В кожного з моїх дітей зараз свій, по-особливому цікавий вік, і шкода, що не завжди знаходжу вдосталь вільного часу для розмов з ними. Моя велика вдячність та любов моїй дружині за підтримку», – написав Сергій Гамалій.

Він зауважив, що вдячний Зеленському за «всебічну підтримку Хмельниччини», і команді оточуючих людей, а також «ворогам, яких з’явилося чимало за останній рік, за те що проходжу такі потрібні мені життєві уроки».

Крім того, посадовець зазначив, що найближчим часом планує завершити багато розпочатих проєктів та справ, а вже в січні 2022 року представить свій детальний річний звіт.

Голова ОДА рік тому підписує розпорядження про вступ на посаду (фото зі сторінки Сергія Гамалія)

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм