Голова Кам’янця-Подільського поїхав домовлятися з Мінфіном про доларові борги

Інфраструктура

Міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Посітко має намір просити у Міністерства фінансів України відтермінування сплати 2 мільйонів 175 тисяч доларів, які заборгувало урядовому відомству комунальне підприємство «Міськтепловоденергія».

Про це повідомили в пресслужбі міської ради.

«Міський голова Михайло Посітко перебуває у відрядженні в столиці. Мета поїздки – візит до Міністерства фінансів та розмова щодо відтермінування сплати боргу у розмірі 2 мільйонів доларів по кредиту КП «Міськтепловоденергія» перед Світововим банком», – йдеться в повідомленні.

Раніше мер Кам’янця зазначав, що за останні роки містом було взято масу кредитів на модернізацію теплопостачальної системи та будівництво нової ТЕС.

«І зараз ми маємо великі проблеми з виплати цих кредитів. Більше того, Міністерство вже почало нараховувати пеню на невиплачену суму», – сказав керманич міста.

За його словами, незважаючи на прохання міської влади відтермінувати графіки сплати кредиту, Мінфін вимагає повного його погашення.

У грудні 2020 року рішенням сесії Кам’янець-Подільської міськради визнано поворотну фінансову допомогу безповоротною та припинено зобов’язання шляхом прощення 9 мільйонів гривень боргу КП «Міськтепловоденергія». Проте згодом Михайло Посітко це рішення заветував.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм