Голова Шепетівської РДА запідозрив незаконний видобуток піску і викликав поліцію (ФОТО)

Екологія

Інцидент днями стався у Шепетівському районі. В той час, коли голова районної державної адміністрації Анатолій Катеренчук здійснював поїздки населеними пунктами Судилківської територіальної громади, йому місцеві жителі повідомили про імовірний незаконний видобуток піску поблизу села Купино.

Люди поскаржилися очільнику РДА, що протиправні дії із видобутку піску на тій території здійснюються упродовж тривалого часу. Тож, аби переконатися у достовірності інформації, посадовець особисто виїхав на вказане місце. Про це повідомили в Шепетівській РДА.

«Під час огляду території навколо населеного пункту, було встановлено факт видобутку піску, на ділянці виявлено навантажувач. На місце було викликано слідчу оперативну групу Шепетівського районного управління поліції», – йдеться в інформації.

Наразі слідчі Шепетівського РУП внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст. 240 (незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення) Кримінального кодексу України і з’ясовують усі обставини можливого злочину.

«Внаслідок самовільного видобутку піску на цих  земельних ділянках відбулися негативні зміни рельєфу місцевості та ґрунтового покриву», – зауважили в РДА.

Додали, що крім матеріальних збитків державі, незаконний видобуток корисних копалин призводить до непоправних наслідків для екології, відновлення яких знадобляться десятки років.

Нагадаємо, незаконний видобуток торфу виявили екологи у Волочиській ОТГ. 

(Фото Шепетівської РДА) 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм