Хмельничани вимагають не піднімати тарифи на проїзд у громадському транспорті

Інфраструктура

Віднині, 1 червня, у Хмельницькому зросли тарифи на проїзд у громадському транспорті. Вартість разового проїзного у тролейбусах збільшено на дві з половиною гривні, і залежатиме він від способу оплати — готівкою чи е-квитком. У маршрутних автобусах проїзд здорожчав на три гривні.

Нагадаємо, таке рішення 27 травня ухвалили на засіданні виконавчого комітету міської ради, що викликало невдоволення серед чималої кількості хмельничан. Водночас, на сайті місцевих петицій з’явилася петиція щодо скасування рішення про підняття вартості проїзду у громадському транспорті.

У ній причиною вимоги скасувати підвищення тарифів зазначається  жахлива організація роботи громадського транспорту.

«Детальніше:
– недотримання графіку (годинами можемо чекати на тролейбус);
– відсутність інформування хмельничан про відсутність транспорту на маршруті;
– буває, жодного тролейбуса, або два підряд;
– щодо маршруток, то взагалі жах, графіку адекватного немає, кожного дня маршрутки їздять по-різному, або взагалі їх немає (прямо лотерея, якщо чесно)», – йдеться в петиції.

У цьому електронному зверненні до місцевої влади вимагається не піднімати ціни на проїзд до моменту «адекватної організації роботи  громадського транспорту», в тому числі належного налаштування системи «Дозор».

«До слова, ситуація з транспортом не вирішується вже тривалий час, а це не личить найкомфортнішому місту України», – зауважив автор петиції Андрій Бліндер.

Звернення станом на 1 червня підтримали 377 голосів із 500 необхідних. До кінця збору підписів залишилося 86 днів.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм