Хмельничанина на 10 років позбавили права керувати авто та присудили чималий штраф

Суспільство

Без права керування транспортними засобами упродовж 10 років та 40 800 гривень штрафу – Хмельницький апеляційний суд погодився із постановою місцевого суду щодо водія, котрий відмовився від огляду на стан наркотичного сп’яніння.

Як зазначають в пресслужбі апеляційного суду, хмельничанина визнано винним за ч. 3 ст. 130 КУпАП (відмова водія від проходження медичного огляду на стан наркотичного сп`яніння у встановленому законодавством порядку), котрий двічі протягом року піддавався адмінстягненню за цією ж статтею.

За постановою суду, близько п’ятої ранку 24 листопада минулого року в  Хмельницькому на вулиці Західно-Окружна поліцейські зупинили автомобіль, водія якого запідозрили у перебуванні в стані наркотичного сп’яніння. У нього були звуженні зіниці очей, що не реагують на світло, неприродна блідість обличчя, виражене тремтіння пальців рук. Але від проходження медичного огляду він відмовився у присутності двох свідків.

«Постанову місцевого суду про притягнення його до адмінвідповідальності оскаржував водій. На його думку, працівники поліції зупинили його без причини, підстав для проведення огляду на стан наркотичного сп’яніння не було, документу про направлення його на огляд, в якому б зазначались ознаки сп`яніння, у справі немає та й огляду на предмет виявлення у нього таких ознак поліцейські на місці зупинки не проводили», – йдеться в інформації суду.

Але суд зауважує, що за відповідною інструкцією, якщо є підстави уважати, що водій перебуває у стані наркотичного сп`яніння, поліцейський направляє його до найближчого закладу охорони здоров`я, а не проводить огляд на місці зупинки.  Апелянт же відмовився від медичного огляду, що засвідчили двоє осіб.

При цьому, цього водія вже двічі за рік суд притягував до адміністративної відповідальності за керування транспортним засобом у стані сп’яніння.

Нагадаємо, на Хмельниччині суд позбавив водійських прав боржника з аліментів. 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм