Хмельниччина увійшла до ТОП-10 областей зі сплати податків

Економіка

Бізнес-спільнота Хмельниччини продовжує тримати економічний і фінансовий фронт, забезпечуючи системне надходження податків і зборів до бюджетів усіх рівнів. У поточному році платники податків області вже забезпечили надходження до зведеного бюджету в сумі 11 мільярдів гривень податкових платежів. За цими показниками регіон став сьомим в Україні.

Про це повідомили в Головному управлінні ДПС у Хмельницькій області.

Зазначається, що порівняно з таким же періодом минулого року податкові надходження зросли на 2,1 мільярда гривень або 23,2 відсотка. Зокрема, до держбюджету надійшло 4,1 мільярда, а до місцевого – 6,9 мільярда гривень. Крім того, на соціальні потреби роботодавці області сплатили понад 6,7 мільярда гривень єдиного внеску.

Як констатують податківці, Хмельниччина лише в серпні поповнила казну на 1,8 мільярда гривень, а це на 594 мільйони гривень більше, ніж за торішній серпень.

Незважаючи на надважкий економічний стан у країні, позитивних результатів вдалося досягти завдяки відповідальній позиції платників податків та злагодженій роботі територіальних органів ДПС. Зокрема, за результатами роботи протягом 8 місяців Хмельниччина увійшла до ТОП-10 областей України зі сплати податків до бюджетів усіх рівнів і посіла сьоме місце”, – зазначила головна податківиця області Ірина Зленко.

За її словами, на бізнес, який сьогодні працює, лягає велика відповідальність – бути захисником економічної стабільності рідного краю та держави, забезпечувати їх фінансову спроможність.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм