Хмельниччина виходить з «червоної» зони і стає «жовтою»

Здоров‘я

Відзавтра, 6 травня, Хмельницька область виходить з «червоної» зони епідемічної небезпеки поширення коронавірусної хвороби та переходить у «жовту».

Про це у своєму телеграм-каналі повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.

«Сьогодні, 5 травня,відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За результатами Державна комісія вирішила скасувати:

– з 00 години 00 хвилин 06 травня 2021 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Харківської, Хмельницької та Чернігівської областей. Також застосувати на території Харківської та  Хмельницької областей обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки, а на території Чернігівської області – для «помаранчевого» рівня», – написав міністр Кабміну.

Зауважимо, регіони можуть переводити з «червоної» зони відразу у «жовту», оминаючи «помаранчеву». Для зміни карантинного режиму всі показники мають прийти в норму хоча би впродовж доби.

Останніми днями на Хмельниччині був перевищений лише показник з госпіталізацій, однак станом на вчора він становив 50,6 на 100 тисяч населення (при нормі не більше 60).

Хмельницька область була «червоною» майже упродовж місяця.

Нагадаємо, «жовта» зона передбачає такі основні карантинні обмеження:

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм