Хмельницька міськрада переплатила за електроенергію 130 тис грн: кошти повернули через суд
До бюджету Хмельницької міської ради повернуто майже 130 000 грн. Таку суму муніципалітет переплатив за постачання електроенергії в навчальний заклад. Щоби повернути надмірно сплачене довелось йти у суд.
У прокуратурі Хмельниччини проінформували, що між державним навчальним закладом та хмельницьким товариством було укладено договір постачання електроенергії на суму понад 2 500 000 грн.
“У подальшому, за ініціативою постачальника, сторонами укладено додаткові угоди, якими збільшено ціну за електричну енергію та зменшено об’єми її постачання. Як наслідок, з місцевого бюджету перераховано майже 130 000 грн зайво сплачених коштів”, – пояснили у прокуратурі.
Тож звернулись до суду. Він задовольнив позовні вимоги: до бюджету Хмельницької міської ради повернуто надмірно сплачені кошти за закупівлю електроенергії.
ТЕМИ: ОФІЦІЙНО
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook





Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]