Хмельницька влада пропонує обговорити підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті

Інфраструктура

Хмельницька міська рада оприлюднює для обговорення проєкт рішення «Про встановлення тарифів на транспортні послуги по перевезенню пасажирів у громадському транспорті загального користування».

На основі поданих перевізниками розрахунків собівартості транспортних послуг, запропонованим для прийняття проєктом рішення виконавчого комітету, пропонується встановити нові тарифи на проїзд у міському пасажирському транспорті загального користування:

На маршрутах електричного транспорту:

– при готівковому розрахунку – 5 грн 50 коп за одну поїздку;

– для власників електронного квитка – 5 грн за одну поїздку.

На автобусних маршрутах загального користування:

– при готівковому розрахунку – 8 грн за одну поїздку;

– для власників електронного квитка – 7 грн за одну поїздку.


За інформацією міськради, цим проєктом планується «забезпечення безпеки та якості транспортного обслуговування населення на автобусних маршрутах загального користування та електричному транспорті у місті, створення прозорого конкурентного середовища, збільшення ефективності використання рухомого складу».

А також, приведення у відповідність тарифів на послуги з перевезення пасажирів до економічно обґрунтованого рівня і розрахункових витрат суб’єктів господарювання, які надають відповідні послуги.

З повним текстом проєкту та аналізу регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Хмельницької міської ради.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовому вигляді упродовж одного місяця (30 календарних днів) з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за адресою: м. Хмельницький, вул. Сковороди, 12, тел. 79-55-25, 79-55-77, або на електронну адресу – ytiz-km@ukr.net.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм