Хмельницькі комунальники повернулися з Чернігова, де відновлювали понівечені дахи і вікна

Інфраструктура

Бригада хмельницьких комунальників повернулася з міста Чернігів, де допомагала відновлювати житлові будинки після ворожих обстрілів. Нагадаємо, росіяни ракетами та бомбами пошкодили близько 800 чернігівських багатоповерхівок, більше сотні зазнали прямих влучень. Тож подоляни впродовж двох тижнів ремонтували там дахи та склили вікна. Запевняють, виконали навіть більше, ніж їх просили.

За словами заступника Хмельницького міського голови Василя Новачка, який перебував із бригадою в Чернігові, ремонтували переважно будинки, у які не було прямих влучень.

Потрапляло десь біля будинку або крили [ворожі снаряди] промзону і вибухові хвилі поруйнували шиферне покриття та скло. Оце було основним нашим завданням. Нашою потужною бригадою хмельницьких комунальників відремонтовано 11 шиферних покрівель, засклено 250 вікон у під’їздах і відновлено понад 2 000 квадратних метрів м’яких покрівель”, – каже Новачок.

Додає, що задоволений професійною і якісною роботою команди. Згодом, ймовірно, можливо ще знадобиться допомога чернігівським колегам у відновленні теплових мереж.

У нас дуже багато роботи [у Хмельницькому] з підготовки до осінньо-зимового періоду, але якщо буде потрібна допомога, то обов’язково знайдемо ресурс, і людський в тому числі, відправити на поміч у Чернігів”, – зауважує посадовець.

(Фото зі сторінки у Facebook Василя Новачка)

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм