Хмельницькі мобільні бригади почали вчитися працювати із вакциною

Здоров‘я

У Хмельницькій області мобільні медичні бригади почали активну підготовку до старту вакцинації від COVID-19.

За інформацією Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА, наразі практичне навчання в Києві для проведення імунізації мешканців області мають пройти 4 мобільні бригади.

«Дві з них 17-18 та 26-27 лютого навчатимуться працювати з вакциною Pfizer/BioNTech, ще дві 22-23 лютого та 03-04 березня  проходитимуть навчання щодо вакцини AstraZeneca», – повідомили в облдержадміністрації.

У ході підготовки члени бригад ознайомляться з особливостями «холодового ланцюга» та вимогами до поводження з вакцинами.

«До складу мобільної бригади входитимуть 5 медиків – лікар, лікар запасу та три медичні сестри. Саме за таким принципом сформована кожна з 4 бригад, що вже у найближчий час працюватимуть в області», – зауважили в профільному департаменті.

Додали, що подальше навчання членів мобільних бригад проводитиметься у тимчасових навчальних центрах з вакцинації із тренерами обласного рівня, які визначені Департаментом охорони здоров’я, у складі лікарів імунолога, анестезіолога та медичної сестри (кабінету профілактичних щеплень ХМДЛ).

Раніше в Департаменті охорони здоров’я ОДА зазначали про те, що із запланованих 26 мобільних бригад для «антиковідної» імунізації в області працюватиме лише дві. 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм