Хмельницького орендаря за незаконне будівництво у лісі зобов‘язали повернути землю державі

Суспільство

На Хмельниччині припинено довгострокове користування 2,7 гектарами лісу у масиві, розташованому на території Давидковецької сільської ради Хмельницького району. А колишнього орендаря зобов’язано привести її у попередній стан, звільнивши від незаконної забудови.

Таке рішення ухвалено судом за результатами розгляду позову Хмельницької обласної прокуратури.

Встановлено, що у 2012 році між Хмельницькою РДА та одним із товариств укладено договір, яким суб’єкту господарювання у користування для рекреаційних цілей передано лісову ділянку.

Виявилось, що усупереч умов укладеного строком на 47 років договору та існуючої законодавчої заборони на здійснення капітального будівництва на лісових ділянках, цим товариством у 2014-2015 роках самовільно побудовано одноповерховий туристичний кемпінг із мансардним поверхом.

 «За позовом прокуратури вказане будівництво зобов’язано знести, а земельну ділянку повернути у попередній стан», – зазначили у відомстві.

Окрім того, судом задоволено позовні вимоги прокуратури про розірвання договору довгострокового тимчасового користування та повернення ділянки державі в особі Хмельницької ОДА.

 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм