Хмельницький готель отримав дозвіл на проведення азартних ігор

Суспільство

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАІЛ) погодила видачу приватному підприємству «Плаза-К» дозволу, що підтверджує відповідність приміщення для організації та проведення азартних ігор у гральному закладі.

Таке рішення КРАІЛ ухвалила 17 червня за результатами розгляду заяви підприємства.

Згідно з документом, ПП «Плаза-К», розташоване на третьому поверсі готелю «Либідь-Плаза 150 номерів» (приватне підприємство «ЕН»)  на вулиці Кам’янецька у центрі Хмельницького, матиме право на роботу залів гральних автоматів та організацію букмекерської діяльності.

Наразі кінцевим бенефеціарним власником «Плаза-К» є Катерина Залуцька, донька Оксани Кольгофер, яка тричі була депутатом Хмельницької міськради та очолювала фракцію Партії регіонів. До цього на Катерину Залуцьку було зареєстроване ПП «ЕН».  

Нагадаємо, готелю «Либідь-Плаза 150 номерів» (приватне підприємство «ЕН») погоджено відповідність категорії **** (чотири зірки). За бажанням власника закладу, відповідно до законодавства, зали ігрових автоматів в регіонах можуть розміщуватися у готелях від ***, у великих містах – від ****.

Зауважимо, що раніше, до заборони грального бізнесу, в цьому готелі уже працювало казино «Grand Roval».

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм