Хмельницький розподілив чергові мільйони: на військо, гарячу воду і допомогу містянам

Економіка

У Хмельницькій міській раді відбулося чергове засідання виконавчого комітету. З-поміж сорока двох ухвалених питань — додаткове виділення бюджетних коштів на потреби військових частин і тероборони, на оплату газу для забезпечення хмельничан гарячою водою.

Ми підтримали військові частини, які базуються на території Хмельницької громади. Виділили їм 950 000 гривень – це черговий транш. А загалом, на підтримку наших військових в цьому році виділили вже понад 12 000 000 гривень”, – прокоментував міський голова Олександр Симчишин.

Окремо проголосували й за фінансову підтримку батальйону територіальної оборони №86 для придбання їм тактичного літнього взуття (900 пар) й одягу, і ще 250 000 гривень — на ремонт техніки, яка знаходиться в місці їх розташування.

Вже майже 1 400 000 гривень виділили на заходи для нашої тероборони. А в цілому на ТрО і добровольчі формування в бюджеті міста Хмельницький передбачено понад 9 000 000 гривень”, – сказав мер.

Окрім того, на засіданні проголосували за надання матеріальної допомоги жителям міста, в тому числі і тим, хто потребує дороговартісного лікування (51-ій особі на загальну суму 165 000 гривень).

Також запустили процес об’єднання комунальних підприємств “Хмельницьктеплокомуненерго” та “Південно-Західні тепломережі”, як пояснив очільник громади, “аби в місті було одне підприємство, яке б забезпечували тепло і гарячу воду”. За його словами, щоби хмельничани були з гарячою водою у міжопалювальний період, виділено з бюджету понад 47 000 000 гривень на закупівлю газу.

Нагадаємо, у Хмельницькому виділять додаткові кошти на оборону міста та соцдопомогу.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм