Хмельницький вокзал модернізують під високошвидкісний рух потягів

Інфраструктура

Сім залізничних вокзалів, серед яких і Хмельницький, модернізують у рамках проєкту високошвидкісного залізничного сполучення в Україні.

Про це повідомив у Telegram міністр інфраструктури Владислав Криклій, посилаючись на анонс проєкту під час форуму «Україна 30 «Інфраструктура».

За його словами, до 2030 року звичними стануть подорожі залізницею зі швидкість 350 кілометрів на годину. Загальна довжина колій, яку планується збудувати для високошвидкісного залізничного руху на території України, – близько 2 000 кілометрів. Це – десята частина довжини головних колій, які існують в країні зараз.

«Будуть модернізовані під високошвидкісний рух станції Києва, Одеси, Львова, Вінниці, Хмельницького, Тернополя та Білої Церкви, а «з вітерцем» можна буде проїхатись такими напрямками: Київ – Львів – Держкордон; Київ – Одеса; Київ – Харків; Київ – Дніпро – Запоріжжя», – зауважив урядовець.

Нагадаємо, раніше голова правління  «Укрзалізниці» Володимир Жмак заявляв, що в компанії мають намір зробити 7 залізничних вокзалів, в тому числі й Хмельницький,  за європейським зразком, коли більшість відвідувачів приходять туди, як у торговий центр.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм