Хотіла стрибнути з мосту: патрульні врятували хмельничанку
Ще одне врятоване життя на рахунку хмельницьких патрульних. Правоохоронці переконали 34-річну жінку не стрибати з мосту.
У патрульній поліції Хмельниччини повідомили, що учора близько 21:30 інспектори отримали виклик від громадянки. Вона сповістила, що її знайома має намір вкоротити собі віку.
Негайно прибувши за вказаною адресою, поліцейські помітили, що на мосту стоїть схвильована жінка. Охоронці порядку Юрій Гуралечко та Андрій Батовський підійшли до громадянки та почали розмову.
“Під час спілкування 34-річна жінка розповіла поліцейським, що має намір вкоротити собі віку через особисті життєві проблеми. Патрульні заспокоїли громадянку та змогли знайти потрібні слова, щоб переконати її не робити непоправного”, – розповідають патрульні.
Надалі інспектори передали хмельничанку медикам.
Нагадаємо, влітку минулого року хмельничанин намагався стрибнути з мосту. Його теж врятували патрульні.
ТЕМИ: НАДЗВИЧАЙНІ ПОДІЇ
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook






Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]