Інспектора патрульної поліції на Хмельниччині підозрюють у перевищенні службових повноважень

Кримінал
За процесуального керівництва Хмельницької обласної прокуратури слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, повідомлено про підозру інспектору управління патрульної поліції в області у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2. ст. 365 Кримінального кодексу України (перевищення службових повноважень працівником правоохоронного органу, що супроводжувалось насильством, застосуванням спеціальних засобів, болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого, діями, за відсутності ознак катування).
Про це повідомили в Хмельницькій обласній прокуратурі.
Під час досудового розслідування встановлено, що у січні минулого року в Хмельницькому під час патрулювання екіпаж патрульних зупинив автомобіль з метою перевірки реєстраційних документів та наявності відповідного посвідчення у водія.
Виявилось, що за кермом перебував неповнолітній хмельничанин, який на вимогу правоохоронця категорично відмовився пред’явити посвідчення водія, на підставі чого між ними виникла суперечка.
«У зв’язку з цим поліцейський, застосовуючи до водія заходи фізичного впливу з метою його затримання за вчинення адміністративного правопорушення, умисно перевищуючи свої повноваження, завдав затриманому юнаку декілька ударів у спину та шию. У відділку поліції патрульний знову вдарив потерпілого коліном в ділянку паху», –  зазначили у відомстві.
Додали, що наразі стороною обвинувачення вживається комплекс заходів, спрямованих на встановлення усіх обставин вчиненого кримінального правопорушення та завершення досудового розслідування.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм