Канал постачання фальсифікованих «Хреновухи» та «Кальвадосу» перекрили податківці Хмельниччини (ФОТО)

Економіка

На Хмельниччині у громадському закладі харчування зберігали та продавали міцні алкогольні напої у пластиковій тарі та упаковці типу bag-in-box (бегінбокс), що суперечить нормам чинного законодавства і свідчить про сумнівне походження товару.

Такий факт виявили працівники підрозділу контролю за підакцизними товарами Головного управління ДПС у Хмельницькій області.

Надалі міжрегіональною групою за участю податківців Хмельниччини провели перевірку виробника цієї продукції, який розташований в сусідній області.

«За її результатами встановлено порушення в обігу, розливанні та маркуванні алкогольних напоїв торгових марок типу «Кальвадос» та «Хреновуха», які за сумою фінансових санкцій становлять понад 25 мільйонів гривень», – зазначили в ГУ ДПС.

Зауважили, що головним результатом контрольно-перевірочних заходів, ініційованих податковою службою Хмельниччини, є ліквідація каналу постачання у торговельну мережу низки областей України фальсифікованої алкогольної продукції, реалізація якої шкодить здоров’ю споживачів та наносить збитки бюджету.

 

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм