Керівника Держгеокадастру Хмельниччини взяли під варту на 45 днів

Кримінал


Тимчасово виконуючому обов’язки керівника ГУ Держгеокадастру в Хмельницькій області, підозрюваному в спробі підкупу голови Держгеокадастру, обрано запобіжний захід.

Про це інформує пресслужба Вищого антикорупційного суду (ВАКС).

Зокрема, зазначається, що слідча суддя ВАКС частково задовольнила клопотання детектива НАБУ та обрала запобіжний захід в.о. начальника головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області у вигляді тримання під вартою строком на 45 днів.

«Водночас, підозрюваному визначено заставу у розмірі 735 тисяч 700 гривень. У разі її внесення на підозрюваного покладаються процесуальні обов’язки», – йдеться у повідомленні.

Раніше ВАКС обрав запобіжний захід ймовірному посереднику у справі про хабар голові Держгеокадастру у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави в розмірі 1 мільйона 681 тисячі 600 гривень.

Як повідомлялося, виконувачу обов’язки начальника ГУ Держгеокадастру в Хмельницькій області та його посереднику повідомили про підозру в спробі підкупу голови Держгеокадастру Романа Лещенка. Правоохоронці 9 грудня викрили підозрюваних «на гарячому» — у момент спроби підкупу керівника Дергеокадастру при переданні йому частини неправомірної вигоди у розмірі 25 тисяч доларів. За даними слідства, загальна сума підкупу мала скласти 170 тисяч доларів за видачу наказів про виділення земельних ділянок підставним особам.

Дізнавайтеся новини першими на Телеграм